Loading
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Członkowie i zarząd bractwa

Zdjęcie grupowe 2013r.

 

 

 

 

 

Zarząd bractwa

 

 

 

Prezes 

Leszek Sulek

Wiceprezes

Aleksander Waberski

Sekretarz 

Ilona Draga

Skarbnik 

Tomasz Heppel

 

 

Marszałek

Franciszek Frącek

Strzelmistrz

Piotr Muńko

Chorąży

Sławomir Kosicki

 

 

 

 

 

 

Członkowie bractwa

 

 

 

 

 

 

Nazwisko, imię

 

Rok wstąpienia

 

 

 

 

 

 

 

Stanisław Baer

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Edward Burczy  2008

 

Członek Założyciel 2003  

 

 

Roman Eckert

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Łucjan Gról

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Grzegorz Gról

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Tadeusz Kaczmarczyk

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Tomasz Kaczmarczyk

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Bernard Radny

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Bogdan Radny

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Jerzy Skrzypek

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Leszek Sulek

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Aleksander Waberski

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Jerzy Zbieralski  2007

 

Członek Założyciel 2003

 

 

Stefan Dąbrowski

 

Członek od 2008

 

 

Jarosław Dura

 

Członek od 2008

 

 

Franciszek Frącek

 

Członek od 2008

 

 

Tomasz Heppel

 

Członek od 2008

 

 

Sławomir Kosicki

 

Członek od 2008

 

 

Mariusz Król

 

Członek od 2008

 

 

Andrzej Sommer

 

Członek od 2008

 

 

Michał Szczeszek

 

Członek od 2008

 

 

Jan Zając

 

Członek od 2008

 

 

Ilona Maria Draga

 

Członek od 2009

 

 

Zbigniew Brzostek

 

Członek od 2009

 

 

Piotr Muńko

 

Członek od 2009

 

 

Bogusław Wontor

 

Członek od 2009

 

 

Wojciech Michalski

 

Członek od 2012

 

 

Robert Gasztyk

 

Członek od 2013

 

 

Robert Gwidon Makarowicz

 

Członek od 2013 

 

 

Stefan Schewell

 

Członek od 2013

 

 

Grzegorz Lisiewicz  2015

 

Członek od 2015

 

 

Edward Suchodolski

 

Członek od 2017

         
         
 

 

Rycerstwo Św. Sebastiana

 

Inwestytura

         
    Stefan Schewell   Kraków, 26.4.2019
 

 

Aleksander Waberski

 

Kraków, 26.4.2019

         
         

 

 

Nazwisko, imię

 

Rok wstąpienia / wystąpienia

 

 

 

 

 

 

 

Bogusław Sroga

 

Cłonek Założyciel 2003 - 2019

 

 

Daniel Dajczak

 

Członek od 2008 - 2016

 

 

Ireneusz Jan Handke

 

Członek Założyciel 2003 - 2014

 

 

Zdzisław Krupa

 

Członek od 2008 - 2013

 

 

Jan Nyga

 

Członek Założyciel 2003 - 

 

 

Alfred Hajduła

 

Członek Założyciel 2003 - 2009

 

 

Stanisław Daszkiewicz

 

Członek Założyciel 2003 - 2007

 

 

Ireneusz Rzeski

 

Członek Założyciel 2003 - 2005

         
         

 

 

Nazwisko, imię

 

Rok wstąpienia

 

 

 

 

 

 

 

Chełski Dariusz

 

Członek 1998

 

 

Chojnacki Stanisław

 

Członek 1998

 

 

Gierat Marian

 

Członek 1998

 

 

Gról Łucjan

 

Członek 1998

 

 

Hajduła Alfred

 

Członek 1998

 

 

Janiak Damian

 

Członek 1998

 

 

Janiak Stanisław

 

Członek 1998

 

 

Materna Tadeusz

 

Członek 1998

 

 

Nyga Jan

 

Członek 1998

 

 

Piwecki Marek

 

Członek 1998

 

 

Radny Bernard

 

Członek 1998

 

 

Rakowski Adam

 

Członek 1998

 

 

Rzepa Stanisław

 

Członek 1998

 

 

Szułczyński Jan

 

Członek 1998

 

 

Szuster Tomasz Władysław

 

Członek 1998

 

 

Wawrzyniak Jerzy

 

Członek 1998

 

 

Wojtkowiak Eugeniusz

 

Członek 1998

 

 

Zbieralski Jerzy

 

Członek 1998

 

 

 

 

 

 

Brackie Insygnia

Kontakt

 

 
     KURKOWE BRACTWO STRZELECKIE
                   W BABIMOŚCIE
 
    66-110 Babimost, Rynek 13
    www: http://www.kbsbabimost.pl
    mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

                         

Iban: PL 74 2030 0045 1110 0000 0302 7210

SWIFT/BIC: GOPZPLPW

Zaproszenia / Życzenia